Nasze kajaki

Zapraszamy do zapoznania się z modelami kajaków, jakimi dysponujemy.

Wszystkie nasze kajaki wykonane są z trwałego materiału – polietylenu i odznaczają się wysoką wytrzymałością. Idealnie sprawdzą się podczas spływów dla początkujących oraz zaawansowanych kajakarzy.

Posiadamy w swojej ofercie kajaki 2-osobowe Finder Active Duo II w różnych kolorach, kajaki 3-osobowe Finder Family, z możliwością dostawki dla dzieci, oraz kajaki 1-osobowe Fun.

Do każdego kajaka można wybrać wiosło kompozytowe bądź drewniane.

Wybierz swój i płyń!

Kajak FINDER ACTIVE DUO II

Duża wyporność oraz specjalny kształt dziobu zapewniają dużą prędkość kajaka na wodzie. Idealny zarówno na 1-dniowe spływy, jak i kilkudniowe rodzinne wyprawy kajakowe. Bardzo dużo miejsca w rufie kajaka na bagaże. Specjalny, łatwy dostęp do rufy dzięki składanym oparciom. Wymienna końcówka kilka wykonana z bardzo trwałego tworzywa sztucznego – ABS. Pierwszy tak uniwersalny kajak turystyczny jest bardzo pakowny. Specjalny kształt dziobu pozwala łatwo pokonywać przeszkody oraz ewentualne fale na jeziorach. Niebywale szybki, dzięki swojej opływowej sylwetce, i bardzo zwrotny. Optymalna długość kajaka pozwala łatwo przejść przez małe przeszkody.

Kajak jest wykonany z bardzo trwałego materiału – polietylenu. Długość kajaka wynosi 4,19 m.

Pierwszy tak uniwersalny kajak turystyczny.
⦁ bardzo pakowny  =  duże osoby na pokładzie
⦁ specjalny kształt dziobu pozwala łatwo pokonywać przeszkody oraz ewentualne fale na jeziorach 
⦁ niebywale szybki dzięki swojej opływowej sylwetce
⦁ bardzo zwrotny – optymalna długość
⦁ łatwo przechodzi przez małe przeszkody (drzewa, kamienie) 
⦁ 2 wgłębienia w dnie zapewnią stabilność kursu 
⦁ ultra twarda wymienna końcówka kila
⦁ bardzo szerokie fotele – nawet dla bardzo dużych osób 
⦁ wersja bez korka spustowego

Kajak FINDER FAMILY

3-osobowy kajak typu family wykonany jest z polietylenu.  Bardzo wygodny kajak z otwartym kokpitem jest przystosowany dla 3 osób dorosłych. Długość kajaka wynosi 4,95m, szerokość 0,82 m, waga 52 kg.

Kajak FUN

Kajak 1-osobowy FUN idealnie sprawdzi się na dalsze i bliższe spływy. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom jest łatwy w transporcie i pływaniu. Posiada wygodne siedzisko ze stabilnym, wysokim oparciem oraz rączki do transportu. Długość kajaka wynosi 2,8 m, szerokość 0,7 m, wysokość burty 0,3 m, waga 22 kg.