O nas

Nasza firma zajmuje się turystyką regionalną. Spływy kajakowe to nasza specjalność, a oprócz nich oferujemy inne atrakcje oraz noclegi. Siedziba naszego ośrodka wypoczynkowego położona jest w sercu mazowsza, 80km na południe od Warszawy i 90 km na wschód od Łodzi.

Znajdujemy się Nowym Mieście nad Pilicą. Miasto to położone jest na malowniczej skarpie z której roztacza się piękny widok na dolinę rzeki Pilicy. W dolinie tej zachowało się wiele lasów oraz unikalnych zakątków przyrody. Okoliczności przyrody pozwalają na obserwację dzikich zwierząt. W samym mieście funkcjonują takie atrakcje turystyczne jak muzea, sanktuaria oraz zespół pałacowo parkowy. Niedaleko miasta znajdują się stawy, które cieszą się popularnością wśród wędkarzy.Nasz ośrodek położony jest 40 m od plaży oraz w bliskim sąsiedztwie miasta w którym znajdując się sklepy, bary oraz restauracje. Budynek otoczony jest lasami i spokojną okolicą która pozwala zarówno zrelaksować się, jak i imprezować pod chmurką.

Oferujemy usługi z zakresu organizacji i obsługi spływów kajakowych. Oferujemy szeroki wybór tras kajakowych, oraz możliwość opracowania własnej trasy. Zapewniamy dodatkowe udogodnienia jak bezpłatny strzeżony parking dla klientów i możliwość odpłatnej organizacji ogniska/grilla oraz catering. Dysponujemy nowoczesnymi kajakami oraz wiosłami drewnianymi i z tworzyw sztucznych. Kajaki są wyposażone w schowki. Każdy uczestnik spływu otrzymuje kapok. Dowóz na miejsce wodowania i odbiór jest wliczony w cenę wynajmu kajaka. Oferujemy również bazą noclegową oraz darmową wypożyczalnie rowerów dla naszych gości. Wypożyczamy również kajaki innym firmom osbługującym spływy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Do zobaczenia!